Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE
  • Home
  • Nieuws
  • 3 voetgangers gewond, bestuurder laat wagen achter

3 voetgangers gewond, bestuurder laat wagen achter

31 december 2023

2060 Antwerpen

Zaterdagavond raakten drie jonge voetgangers (13, 14 en 15) lichtgewond bij een ongeval in de Nijverheidstraat. Een wagen zou aan hoge snelheid uit de Wilgenstraat gereden en uit de bocht gevlogen zijn. Het voertuig raakte een paal en de drie voetgangers. De jonge mannen moesten voor verzorging naar het ziekenhuis. De bestuurder van de wagen vluchtte te voet weg. De eigenaar van de wagen verklaarde dat hij zijn wagen had uitgeleend met het oog op een mogelijke verkoop, maar kon geen gegevens van de gevluchte man geven. De wagen moest getakeld worden.

Persbriefing

2610 Wilrijk
Controle op de markt in Wilrijk

15 april 2026

In het centrum van Wilrijk was er op 14 april een die opgezet was door het wijkteam en diensten van stadstoezicht. De controle gebeurde tijdens de wekelijkse markt, en heeft als bedoeling om de overlast voor bezoekers, handelaars en omwonenden te beperken.

2100 Deurne
Minderjarige bromfietsdieven gevat

15 april 2026

Het wijkteam Deurne Noord van de regio Oost kon afgelopen zondag twee jonge bromfietsdieven vatten na een korte achtervolging. Het tweetal mocht na verhoor beschikken.

Antwerpen
Actie rijden onder invloed

15 april 2026

De verkeerspolitie en de mobiele eenheid hielden afgelopen zondag een actie gericht op rijden onder invloed. De inspecteurs stelden zich op ter hoogte van de Oude Leeuwenrui en de Brouwersvliet en controleerden 262 voertuigen.