Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE

Winkeldief gevat op de Meir

24 november 2025

2000 Antwerpen

Afgelopen zaterdag 22 november was het team winkeldiefstallen van de Regio West bezig met toezicht op de winkelas Meir en de omliggende straten. Toen ze zich in een winkel op de Meir ophielden, viel hen een jongedame op. Ze liep zichtbaar zenuwachtig rond, keek voortdurend om zich heen en had een leeg kartonnen zakje bij zich. Het team besloot haar nauwlettend te volgen. In de winkel nam de vrouw cadeauverpakkingen parfum uit de rekken en stopte die in het zakje. Daarna wandelde ze buiten zonder te betalen. Buiten de winkel hield de politie haar natuurlijk meteen staande. De jonge vrouw gaf de diefstal meteen toe. De gestolen spullen zaten ook effectief in de zak. De dievegge van 18 jaar was bij de politie nog niet gekend en mocht na de procedure terug beschikken. De gestolen parfum ter waarde van 201,50 euro, werd teruggegeven aan de winkel.

Persbriefing

2170 Merksem
Zeven voertuigen beschadigd bij aanrijding

6 december 2025

In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 december zijn verschillende auto's beschadigd geraakt bij een ongeval. Een auto kwam rond 23.50 uur van de Laarsebaan de Lambrechtshoekenlaan opgereden waarna een ander voertuig haar in de rechter flank aanreed. De bestuurder kon de auto niet meer tijdig ontwijken. De auto begon te spinnen en raakte zeker vijf andere auto's. De bestuurster (23) van het aangereden voertuig raakte lichtgewond. De brandweer kwam ter plaatse ruimde de rijbaan op. De bestuurder (24) die over de Lambrechtshoekenlaan reed, bleef ongedeerd. Hij blies 'alarm' waarvoor de politie een onmiddellijke inning opstelde.

2018 Antwerpen
Chassisnummer van bromfiets weggeslepen

6 december 2025

Op maandag 1 december merkte een patrouille in burger van het wijkteam Brederode in de Justitiestraat een bromfietser op die zich opvallend snel en vlot verplaatste. Hoewel het voertuig voorzien was van een kentekenplaat voor een bromfiets klasse A, reed de bestuurder duidelijk sneller dan de toegelaten 25 km/u. Het team volgde de bromfiets en zag dat de bestuurder twee rode verkeerslichten negeerde. Zo bracht hij de veiligheid van andere weggebruikers in gevaar.