Winkel op Linkeroever verkoopt drugsattributen
20 mei 2025
Nadat er eerder meldingen kwamen van een dagwinkel op Linkeroever, waar drugsattributen verkocht zouden worden, voerde de politie een controle uit. Verschillende grinders en hasjpijpjes waren zichtbaar uitgestald achter de toog. In totaal werden 16 grinders en 4 hasjpijpjes in beslag genomen.
Persbriefing
Controle aan parking Decathlon
15 maart 2026
Het wijkteam van de regio Merksem en Luchtbal, de mobiele eenheid en de verkeerspolitie hielden vrijdagavond 13 maart toezicht op de parking van Decathlon. Daar houden tuningfanaten zich geregeld op, wat voor heel wat gevaarlijke situaties en overlast zorgt voor onder meer bioscoopgangers.
Negen steps in beslag genomen
15 maart 2026
Het wijkteam van Berchem heeft op 14 maart negen e-steps in beslag genomen. Dat gebeurde tijdens een verkeersactie waarbij de teams extra aandacht hadden voor de e-steps. De negen steps zijn in beslag genomen omdat ze sneller reden dan de wettelijk toegelaten 25km/uur of omdat de bestuurders ervan geen geldige verzekering burgerlijke aansprakelijkheid konden voorleggen. De snelste step die het team deed stoppen, haalde een snelheid van 72 km/uur. De te snelle steps zal de politie laten vernietigen.
Verschillende vaststellingen bij controles van handelszaken
15 maart 2026
Het wijkteam van Merksem ging op zaterdag 14 maart op pad met inspecteurs van de RSZ om vier handelszaken te controleren. In een eerste zaak die ze bezochten, stelde het team drie GAS-inbreuken vast. Het ging over tekortkomingen rond brandveiligheid, noodverlichting en verplichte pictogrammen.