Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE
  • Home
  • Nieuws
  • PZA blijft actie Cerberus organiseren in strijd tegen overlast in Antwerpen Noord

PZA blijft actie Cerberus organiseren in strijd tegen overlast in Antwerpen Noord

30 oktober 2025

De politie voerde in de avond van 29 oktober opnieuw een controleactie uit in het kader van actie Cerberus. De ploegen controleerden in de omgeving van Antwerpen Noord heel wat personen en voertuigen met het doel om de verschillende vormen van overlast daar aan te pakken. In totaal werden 58 personen en 19 voertuigen gecontroleerd.

Arrestaties en vaststellingen

Tijdens de actie stelde de politie verschillende inbreuken en feiten vast. De politie arresteerde één persoon bestuurlijk omwille van illegaal verblijf en twee personen gerechtelijk omdat ze drugs dealden op straat. Twee andere personen zijn door de politie bestuurlijk gearresteerd omdat ze de openbare orde hadden verstoord. De politie stelde nog verschillende andere vormen van overlast vast waarvoor een GAS-boete is opgesteld. Twee voertuigen waren niet verzekerd en zijn getakeld. 

Gerichte samenwerking

De actie maakte deel uit van reeks acties Cerberus die een gecoördineerde aanpak zijn waarin verschillende teams van PZA samenwerken om de leefbaarheid in Antwerpen Noord te verbeteren. Daarbij zetten onder andere ploegen van de mobiele eenheid, wijkteams en WOT's, het fietsteam en het hondenteam zich in.

Met dit soort acties wil de politie duidelijk aanwezig zijn in de wijk en een signaal geven dat overlast en crimineel gedrag niet getolereerd worden.