Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE
  • Home
  • Nieuws
  • Politie vindt gestolen fietsen terug tijdens actie tegen overlast

Politie vindt gestolen fietsen terug tijdens actie tegen overlast

19 december 2025

2060 Antwerpen

Tijdens een wijkteamactie gericht op overlast stelde het wijkteam in de omgeving van de Sint-Elisabethstraat meerdere inbreuken vast. Bij een beperkte controle van de buurt, vond de politie op verschillende locaties verdovende middelen. Soms zaten die zelfs verstopt in de hagen en de bomen. Alles samen ging het om iets meer dan 20 gram cannabis. De drugs zijn in beslag genomen.

GSM'en achter het stuur

Twee personen kregen ook een GAS-boete omdat ze zichtbaar en storend op zoek waren naar verdovende middelen. Een beginnende bestuurder mocht al meteen zijn rijbewijs inleveren voor 15 dagen omdat hij aan het gsm'en was achter het stuur.

22 foutparkeerders

Maar liefst 22 voertuigen stonden verkeerd geparkeerd en zijn geverbaliseerd. Zes personen hadden hun aangezicht bedekt en ook zij zijn hiervoor met een GAS-boete gesanctioneerd.

Dure fietsen terug naar eigenaar

De politie vond tijdens de actie ook twee gestolen fietsen terug. Een van de fietsen had een waarde van net geen 4 000 euro. De eigenaar kreeg hem meteen terug. Van de diefstal van de tweede fiets had de eigenaar nog geen aangifte gedaan. Na wat onderzoek kon de politie ook die eigenaar achterhalen en ook hij kreeg zijn fiets meteen terug.

Persbriefing