Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE
  • Home
  • Nieuws
  • Pepperspray en kentekenplaten in de auto

Pepperspray en kentekenplaten in de auto

13 oktober 2025

2000 Antwerpen

Zaterdag 11 oktober deed het prostitutieteam samen met de verkeerspolitie en twee wijkteams uit de regio West een actie in en rond het Schipperskwartier. De focus lag op het aanpakken van overlast. In totaal controleerden de verschillende teams 65 personen, 28 voertuigen en zeven raamprostitutiepanden.

  • Een bestuurder die tijdens de actie gecontroleerd werd, had pepperspray en losse nummerplaten in zijn wagen liggen. De man droeg ook een elektronische enkelband uit Roemenië. Hij zou toestemming gekregen hebben om naar het buitenland te reizen. Maar hij stond ook geseind. De politie heeft de verdachte gearresteerd;
  • Een tweede bestuurder, geseind met een bevel tot gevangenneming van acht maanden, is ook meteen gearresteerd.
  • In het Schipperskwartier traden de ploegen op tegen overlast, onder meer voor sluikstort;
  • Eén man negeerde een bevel van de politie om het gebied te verlaten en werd bestuurlijk aangehouden nadat hij opnieuw overlast had veroorzaakt;
  • De politie merkte ook twee personen op die drugs gebruikten. Bij de controle vond de politie 2,2 gram cocaïne;
  • Een bestuurder legde een positieve speekseltest af. Zijn rijbewijs werd meteen voor vijftien dagen ingetrokken;
  • De verkeerspolitie stelde 13 GAS-pv’s op voor parkeerovertredingen, zes onmiddellijke inningen en twee  pv’s voor andere verkeersovertredingen.

Persbriefing