Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE

Jonge dealers verkopen drugs

2 mei 2025

2100 Deurne

Tijdens een actie tegen overlast op 29 april kreeg het wijkteam van Deurne Noord een bromfiets in de gaten met twee jongeren op. In de omgeving van de Ter Rivierenlaan stapten ze af en maakten ze contact met iemand anders. Daarna vertrokken ze opnieuw in de richting van de Gallifortlei. De passagier droeg geen valhelm. De politie deed hen stoppen voor een controle. Er werd natuurlijk meteen naar de documenten van de bromfiets gevraagd. De bestuurder nam ze uit het zadelvak en meteen kreeg de politie ook nog tien zakjes cocaïne te zien. In de jaszak van een van hen is 450 euro cash geld gevonden. De twee minderjarigen van 15 en 16 jaar zijn gearresteerd en kregen ook thuis de politie over de vloer. Tijdens de huiszoeking is nog een gebruikershoeveelheid hasj en stevig knalvuurwerk aangetroffen. Op het adres van de andere verdachte vond de politie vooral veel namaak luxeproducten. Al het bezwarend materiaal is in beslag genomen. Beide verdachten zijn voorgeleid bij de jeugdrechter.

Persbriefing

2170 Merksem
Zeven voertuigen beschadigd bij aanrijding

6 december 2025

In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 december zijn verschillende auto's beschadigd geraakt bij een ongeval. Een auto kwam rond 23.50 uur van de Laarsebaan de Lambrechtshoekenlaan opgereden waarna een ander voertuig haar in de rechter flank aanreed. De bestuurder kon de auto niet meer tijdig ontwijken. De auto begon te spinnen en raakte zeker vijf andere auto's. De bestuurster (23) van het aangereden voertuig raakte lichtgewond. De brandweer kwam ter plaatse ruimde de rijbaan op. De bestuurder (24) die over de Lambrechtshoekenlaan reed, bleef ongedeerd. Hij blies 'alarm' waarvoor de politie een onmiddellijke inning opstelde.

2018 Antwerpen
Chassisnummer van bromfiets weggeslepen

6 december 2025

Op maandag 1 december merkte een patrouille in burger van het wijkteam Brederode in de Justitiestraat een bromfietser op die zich opvallend snel en vlot verplaatste. Hoewel het voertuig voorzien was van een kentekenplaat voor een bromfiets klasse A, reed de bestuurder duidelijk sneller dan de toegelaten 25 km/u. Het team volgde de bromfiets en zag dat de bestuurder twee rode verkeerslichten negeerde. Zo bracht hij de veiligheid van andere weggebruikers in gevaar.