Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE

Gestolen fiets opnieuw bij eigenaar

12 juli 2025

2060 Antwerpen

Op 6 juli boekte het wijkteam Stuivenberg een mooi resultaat tijdens een actie tegen verschillende vormen van overlast. Tijdens de actie merkten alerte collega’s een persoon op die gekend staat voor meerdere feiten van fietsdiefstal. Bij de controle van de man bleek al gauw dat de fiets waarmee hij zich verplaatste als gestolen was opgegeven. De politie nam de fiets in beslag en de rechtmatige eigenaar werd intussen op de hoogte gebracht.

Persbriefing

2170 Merksem
Zeven voertuigen beschadigd bij aanrijding

6 december 2025

In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 december zijn verschillende auto's beschadigd geraakt bij een ongeval. Een auto kwam rond 23.50 uur van de Laarsebaan de Lambrechtshoekenlaan opgereden waarna een ander voertuig haar in de rechter flank aanreed. De bestuurder kon de auto niet meer tijdig ontwijken. De auto begon te spinnen en raakte zeker vijf andere auto's. De bestuurster (23) van het aangereden voertuig raakte lichtgewond. De brandweer kwam ter plaatse ruimde de rijbaan op. De bestuurder (24) die over de Lambrechtshoekenlaan reed, bleef ongedeerd. Hij blies 'alarm' waarvoor de politie een onmiddellijke inning opstelde.

2018 Antwerpen
Chassisnummer van bromfiets weggeslepen

6 december 2025

Op maandag 1 december merkte een patrouille in burger van het wijkteam Brederode in de Justitiestraat een bromfietser op die zich opvallend snel en vlot verplaatste. Hoewel het voertuig voorzien was van een kentekenplaat voor een bromfiets klasse A, reed de bestuurder duidelijk sneller dan de toegelaten 25 km/u. Het team volgde de bromfiets en zag dat de bestuurder twee rode verkeerslichten negeerde. Zo bracht hij de veiligheid van andere weggebruikers in gevaar.