Fietser lichtgewond na ongeval met step
19 februari 2025
De politie werd gisterennamiddag rond 16 uur naar de Louisa-Marialei gestuurd. Daar botsten een fietser en een bestuurder van een elektrische step met mekaar. De fietser, een vrouw van 38 jaar, werd met de ziekenwagen naar het ziekenhuis gebracht met lichte verwondingen. De bestuurder van de step gaf aan dat hij geen medische zorg nodig had. Beide bestuurders legden een negatieve ademtest af. Hoe het ongeval kon gebeuren, wordt verder onderzocht.
Persbriefing
Zeven voertuigen beschadigd bij aanrijding
6 december 2025
In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 december zijn verschillende auto's beschadigd geraakt bij een ongeval. Een auto kwam rond 23.50 uur van de Laarsebaan de Lambrechtshoekenlaan opgereden waarna een ander voertuig haar in de rechter flank aanreed. De bestuurder kon de auto niet meer tijdig ontwijken. De auto begon te spinnen en raakte zeker vijf andere auto's. De bestuurster (23) van het aangereden voertuig raakte lichtgewond. De brandweer kwam ter plaatse ruimde de rijbaan op. De bestuurder (24) die over de Lambrechtshoekenlaan reed, bleef ongedeerd. Hij blies 'alarm' waarvoor de politie een onmiddellijke inning opstelde.
Chassisnummer van bromfiets weggeslepen
6 december 2025
Op maandag 1 december merkte een patrouille in burger van het wijkteam Brederode in de Justitiestraat een bromfietser op die zich opvallend snel en vlot verplaatste. Hoewel het voertuig voorzien was van een kentekenplaat voor een bromfiets klasse A, reed de bestuurder duidelijk sneller dan de toegelaten 25 km/u. Het team volgde de bromfiets en zag dat de bestuurder twee rode verkeerslichten negeerde. Zo bracht hij de veiligheid van andere weggebruikers in gevaar.