Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE
  • Home
  • Nieuws
  • Cybercrimineel gearresteerd in Kerkrade

Cybercrimineel gearresteerd in Kerkrade

15 oktober 2025

Antwerpen

Op 6 oktober werd een voortvluchtige cybercrimineel gearresteerd in Kerkrade. De 22-jarige Nederlander werd op 22 november 2024 door de correctionele rechtbank van Antwerpen veroordeeld tot een gevangenisstraf van 4 jaar, met onmiddellijke aanhouding. De man maakte zich schuldig aan 23 feiten van informaticabedrog (helpdeskfraude) en oplichting. Bovendien maakte hij deel uit van een criminele organisatie. Omdat de man geen adres heeft in België, werd hij internationaal geseind en leverde het internationaal rechtshulpcentrum van Parket Antwerpen afdeling Turnhout een Europees aanhoudingsbevel af. Politie Antwerpen kreeg de opdracht om de man actief op te sporen. Dat resulteerde in zijn arrestatie in Kerkrade, waarbij de Politie Eenheid Limburg bijstand bood. België vraagt zijn overlevering aan op basis van het Europees aanhoudingsbevel.

Persbriefing

2610 Wilrijk
Controle op de markt in Wilrijk

15 april 2026

In het centrum van Wilrijk was er op 14 april een die opgezet was door het wijkteam en diensten van stadstoezicht. De controle gebeurde tijdens de wekelijkse markt, en heeft als bedoeling om de overlast voor bezoekers, handelaars en omwonenden te beperken.

2100 Deurne
Minderjarige bromfietsdieven gevat

15 april 2026

Het wijkteam Deurne Noord van de regio Oost kon afgelopen zondag twee jonge bromfietsdieven vatten na een korte achtervolging. Het tweetal mocht na verhoor beschikken.

Antwerpen
Actie rijden onder invloed

15 april 2026

De verkeerspolitie en de mobiele eenheid hielden afgelopen zondag een actie gericht op rijden onder invloed. De inspecteurs stelden zich op ter hoogte van de Oude Leeuwenrui en de Brouwersvliet en controleerden 262 voertuigen.