Ga naar inhoud
CONTACTEER DE POLITIE

Crackverkoper op heterdaad betrapt

12 maart 2025

2060 Antwerpen

In de Lange Beeldekensstraat stelde het wijkondersteuningsteam City op 8 maart een transactie vast van crack. De koper gaf toe dat hij een gebruikershoeveelheid crack gekocht had, en de verkoper bleek nog 23 dosissen in zijn onderbroek te hebben zitten. Bij de huiszoeking op zijn adres werd nog verpakkingsmateriaal en een precisieweegschaal gevonden. Die laatste werd gevonden in de onderbroek van de vrouw van de verdachte. Zij werd gearresteerd en mocht later beschikken. De man werd gearresteerd en voorgeleid bij de onderzoeksrechter.

Persbriefing

2030 Antwerpen Luchtbal
Controle aan parking Decathlon

15 maart 2026

Het wijkteam van de regio Merksem en Luchtbal, de mobiele eenheid en de verkeerspolitie hielden vrijdagavond 13 maart toezicht op de parking van Decathlon. Daar houden tuningfanaten zich geregeld op, wat voor heel wat gevaarlijke situaties en overlast zorgt voor onder meer bioscoopgangers.

Regio Centrum
Negen steps in beslag genomen

15 maart 2026

Het wijkteam van Berchem heeft op 14 maart negen e-steps in beslag genomen. Dat gebeurde tijdens een verkeersactie waarbij de teams extra aandacht hadden voor de e-steps. De negen steps zijn in beslag genomen omdat ze sneller reden dan de wettelijk toegelaten 25km/uur of omdat de bestuurders ervan geen geldige verzekering burgerlijke aansprakelijkheid konden voorleggen. De snelste step die het team deed stoppen, haalde een snelheid van 72 km/uur. De te snelle steps zal de politie laten vernietigen.

2170 Merksem
Verschillende vaststellingen bij controles van handelszaken

15 maart 2026

Het wijkteam van Merksem ging op zaterdag 14 maart op pad met inspecteurs van de RSZ om vier handelszaken te controleren. In een eerste zaak die ze bezochten, stelde het team drie GAS-inbreuken vast. Het ging over tekortkomingen rond brandveiligheid, noodverlichting en verplichte pictogrammen.