Minuut stilte op 'Dag van de geïntegreerde politie' | Politiezone Antwerpen

Current Size: 62.5%

Minuut stilte op 'Dag van de geïntegreerde politie' Printvriendelijke versie Send by email PDF version

Deze pagina is niet geoptimaliseerd voor weergave op mobiele toestellen of tablets

Op deze 'dag van de politie' herdenken alle politiediensten hun collega's die tijdens de dienst om het leven kwamen. Ook wij treuren. Onze medewerkers maakten het om 15 uur een minuut stil.
 

Vandaag is het de dag van de politie. Deze zevende december is traditiegetrouw ook de dag waarop collega's herdacht worden die tijdens hun dienst overleden. Onze korpsleiding, burgemeester en collega's maakten het zonet om 15 uur een minuut stil. Zo blijven we onze collega's herdenken en herinneren. Vandaag nam ons korps ook deel aan een virtuele plechtigheid met de nabestaanden van een collega uit ons korps die in 2003 bij een ongeval overleed.

Gepubliceerd op:
07/12/2020
Categorie: