Heb je een vraag? | Lokale Politie Antwerpen

Current Size: 62.5%

Heb je een vraag?Printvriendelijke versie Send by email PDF version

Deze pagina is niet geoptimaliseerd voor weergave op mobiele toestellen of tablets

Heb je onze website grondig doorgenomen en heb je nog een vraag over de sollicitatieprocedure?

Je kunt onze personeelsdienst elke werkdag gratis bellen op het nummer 0800 62 333. Mailen kan ook naar jobs@politie.antwerpen.be.

Promoteam

Lokale Politie Antwerpen beschikt ook over een promoteam van enthousiaste politie- en burgerpersoneelsleden. Heb je een vraag over een bepaalde functie? Dan helpen zij je graag verder. Graag eens afspreken met een medewerker van ons promoteam? Dat kan. Je vindt hun contactgegevens op deze pagina.

 

Naam Graad Functie Telefoonnummer Mailadres
Aäron Foubert INP medewerker interventie - noodhulp   aaeron.foubert@politie.antwerpen.be
An Verhoeven ASS medewerker TCK   an.verhoeven@politie.antwerpen.be
Bram Kuppens INP medewerker interventie - noodhulp   bram.kuppens@politie.antwerpen.be
Dirk Lathouwers HINP adjunct-diensthoofd lokale recherche - leefmilieu 03 690 09 53 dirk.lathouwers@politie.antwerpen.be
Dirk Tassaert INP medewerker verkeerspolitie - verkeerstoezicht 03 338 12 12 dirk.tassaert@politie.antwerpen.be
Gerry Van Gaver INP mentor probatie-eenheid 03 338 54 94 gerry.vangaver@politie.antwerpen.be
Greet Houdevelt HINP teamleider gerechtelijke opvolging - functioneel beheer 03 338 55 86 greet.houdevelt@politie.antwerpen.be
Gwen Peeters INP mentor probatie-eenheid 03 338 54 96 gwen.peeters@politie.antwerpen.be
Ilse Kruyniers INP medewerker interventie - noodhulp   ilse.kruyniers@politie.antwerpen.be
Jack Verhelst INP medewerker wijkteam 03 338 74 67 jack.verhelst@politie.antwerpen.be
Janvier Vandamme INP medewerker interventie - noodhulp   janvier.vandamme@politie.antwerpen.be
Jennifer Huyge-Caron INP medewerker wijkteam 03 320 92 55 jennifer.huyge-caron@politie.antwerpen.be
Jo Forceville ADV teamleider applicatiebeheer HRM 03 338 55 55 jo.forceville@politie.antwerpen.be
Joseph Stessels HINP teamleider wijkwerking - verkeersondersteuningsteam 03 338 74 64 joseph.stessels@politie.antwerpen.be
Koen Maes INP medewerker taskforce Goudi (DIA/ISRA) 03 432 16 28 koen.maes@politie.antwerpen.be
Krisnandu Lindeman INP medewerker gerechtelijke afhandeling 03 338 69 82 krisnandu.lindeman@politie.antwerpen.be
Kurt Janssens HINP teamleider interventie - noodhulp 03 338 69 16 kurt.janssens@politie.antwerpen.be
Lesley Budts HINP medewerker interventie - noodhulp   lesley.budts@politie.antwerpen.be
Lotte Wuyts INP medewerker lokale recherche - eigendommen 03 292 86 59 lotte.wuyts@politie.antwerpen.be
Marisa Staelens ADV HRM - welzijn - korpspsycholoog 03 338 55 65 marisa.staelens@politie.antwerpen.be
Nathalie De Keyzer INP medewerker interventie - noodhulp   nathalie.dekeyze@politie.antwerpen.be
Peter Le Jeune HINP teamleider probatie-eenheid 03 338 54 94 peter.lejeune@politie.antwerpen.be
Pieter Muyldermans INP medewerker fietsteam   pieter.muyldermans@politie.antwerpen.be
Steve Liekens INP medewerker mobiele eenheid   steve.liekens@politie.antwerpen.be
Steven Lamote HINP teamleider mobiele eenheid 03 338 43 77 steven.lamote@politie.antwerpen.be
Vanessa Van Daele ASS medewerker onthaal 03 338 69 11 vanessa.vandaele@politie.antwerpen.be
Willy De Clerck CP adjunct-afdelingschef interventie 03 338 18 10 willy.declerck@politie.antwerpen.be
Yentel Teirbrood INP medewerker mobiele eenheid 03 338 48 04 yentel.teirbrood@politie.antwerpen.be
Yannick Van Camp INP medewerker interventie - noodhulp 03 338 69 25 yannick.vancamp@politie.antwerpen.be
Ellen Van der Aalst ASS medewerker taskforce eigen werving - Campus Vesta 0476 44 00 30 ellen.vanderaalst@politie.antwerpen.be