Heb je een vraag? | Lokale Politie Antwerpen

Current Size: 62.5%

Heb je een vraag?Printvriendelijke versie Send by email PDF version

Deze pagina is niet geoptimaliseerd voor weergave op mobiele toestellen of tablets

Heb je onze website grondig doorgenomen en heb je nog een vraag over de sollicitatieprocedure?

Je kunt onze personeelsdienst elke werkdag gratis bellen op het nummer 0800 62 333. Mailen kan ook naar jobs@politie.antwerpen.be.

Promoteam

Lokale Politie Antwerpen beschikt ook over een promoteam van enthousiaste politie- en burgerpersoneelsleden. Heb je een vraag over een bepaalde functie? Dan helpen zij je graag verder. Graag eens afspreken met een medewerker van ons promoteam? Dat kan. Je vindt hun contactgegevens op deze pagina.

 

Naam Graad Functie Telefoonnummer Mailadres
An Verhoeven ASS medewerker ICT - helpdesk   an.verhoeven@politie.antwerpen.be
Bram Kuppens INP medewerker interventie - noodhulp   bram.kuppens@politie.antwerpen.be
Debora Van Hellem INP medewerker wijkteam 03 338 69 37 debora.vanhellem@politie.antwerpen.be
Dirk Lathouwers HINP adjunct-diensthoofd lokale recherche - leefmilieu 03 690 09 53 dirk.lathouwers@politie.antwerpen.be
Dirk Tassaert INP medewerker verkeerspolitie - verkeerstoezicht 03 338 12 12 dirk.tassaert@politie.antwerpen.be
Eva Geudens INP projectmedewerker HRM - eigen selectie 03 338 55 55 eva.geudens@politie.antwerpen.be
Greet Houdevelt HINP teamleider gerechtelijke opvolging - functioneel beheer 03 338 55 86 greet.houdevelt@politie.antwerpen.be
Gwen Peeters INP medewerker mobiele eenheid 03 338 48 04 gwen.peeters@politie.antwerpen.be
Ilse Kruyniers INP medewerker interventie - noodhulp   ilse.kruyniers@politie.antwerpen.be
Jack Verhelst INP medewerker wijkteam 03 210 95 13 jack.verhelst@politie.antwerpen.be
Janvier Vandamme INP medewerker interventie - noodhulp   janvier.vandamme@politie.antwerpen.be
Jennifer Huyge-Caron INP medewerker gerechtelijke opvolging - functioneel beheer 03 338 59 19 jennifer.huyge-caron@politie.antwerpen.be
Jo Forceville ADV adviseur HRM 03 338 55 55 jo.forceville@politie.antwerpen.be
Joseph Stessels HINP teamleider wijkwerking - verkeersondersteuningsteam 03 338 74 64 joseph.stessels@politie.antwerpen.be
Koen Maes INP medewerker wijkwerking - prostitutieteam 03 206 80 74 koen.maes@politie.antwerpen.be
Krisnandu Lindeman INP teamleider wijkwerking - verkeersondersteuningsteam 03 338 69 27 krisnandu.lindeman@politie.antwerpen.be
Kurt Janssens HINP teamleider interventie - noodhulp 03 338 69 16 kurt.janssens@politie.antwerpen.be
Lotte Wuyts INP medewerker lokale recherche - algemene recherchewerking 03 292 86 54 lotte.wuyts@politie.antwerpen.be
Pieter Muyldermans INP medewerker fietsteam Orida 03 338 48 04 pieter.muyldermans@politie.antwerpen.be
Steven Lamote HINP teamleider mobiele eenheid 03 338 84 48 steven.lamote@politie.antwerpen.be
Vanessa Van Daele ASS medewerker onthaal 03 338 69 11 vanessa.vandaele@politie.antwerpen.be
Yentel Teirbrood INP medewerker mobiele eenheid 03 338 48 04 yentel.teirbrood@politie.antwerpen.be