Heb je een vraag? | Politiezone Antwerpen

Current Size: 62.5%

Heb je een vraag?Printvriendelijke versie Send by email PDF version

Deze pagina is niet geoptimaliseerd voor weergave op mobiele toestellen of tablets

Heb je onze website grondig doorgenomen en heb je nog een vraag over de sollicitatieprocedure?

Je kunt onze personeelsdienst elke werkdag gratis bellen op het nummer 0800 62 333. Mailen kan ook naar jobs@politie.antwerpen.be.

Promoteam

Politiezone Antwerpen beschikt ook over een promoteam van enthousiaste politie- en burgerpersoneelsleden. Heb je een vraag over een bepaalde functie? Dan helpen zij je graag verder. Graag eens afspreken met een medewerker van ons promoteam? Dat kan. Je vindt hun contactgegevens op deze pagina.

 

Interventie (noodhulp)

Naam Graad Functie E-mailadres
Lesley Budts INP medewerker interventie - noodhulp lesley.budts@politie.antwerpen.be
Willy De Clerck CP adjunct-afdelingschef interventie willy.declerck@politie.antwerpen.be
Kurt Janssens HINP teamleider interventie - noodhulp kurt.janssens@politie.antwerpen.be
Tim Kempenaers INP medewerker interventie - noodhulp tim.kempenaers@politie.antwerpen.be
Ilse Kruyniers INP medewerker interventie - noodhulp ilse.kruyniers@politie.antwerpen.be
Bram Kuppens INP medewerker interventie - noodhulp bram.kuppens@politie.antwerpen.be
Janvier Vandamme INP medewerker interventie - noodhulp janvier.vandamme@politie.antwerpen.be
Inge Van den Bulck INP medewerker interventie - noodhulp ingeborg.vandenbulck@politie.antwerpen.be

 

Lokale recherche

Naam Graad Functie E-mailadres
Dirk Lathouwers HINP adjunct-diensthoofd lokale recherche - leefmilieu dirk.lathouwers@politie.antwerpen.be
Lotte Wuyts INP medewerker lokale recherche - eigendommen lotte.wuyts@politie.antwerpen.be

 

Verkeer

Naam Graad Functie E-mailadres
Gert Fransen INP medewerker verkeerspolitie - motard verkeerstoezicht gert.fransen@politie.antwerpen.be
Pieter Muyldermans INP medewerker verkeerspolitie - motard verkeerstoezicht pieter.muyldermans@politie.antwerpen.be
Aaron Schrijvers AGP medewerker verkeersondersteuningsteam aaron.schrijvers@politie.antwerpen.be
Joseph Stessels HINP teamleider verkeersondersteuningsteam joseph.stessels@politie.antwerpen.be
Robin Van den Heuvel AGP medewerker verkeersondersteuningsteam robin.vandenheuvel@politie.antwerpen.be

 

Wijkwerking

Naam Graad Functie E-mailadres
Jennifer Huyge-Caron INP medewerker wijkteam Oost jennifer.huyge-caron@politie.antwerpen.be
Yentel Teirbrood INP medewerker wijkteam Centrum yentel.teirbrood@politie.antwerpen.be
Jimmy Van de Vyver INP medewerker wijkteam Noord jimmy.vandevyver@politie.antwerpen.be
Jack Verhelst INP medewerker wijkteam Noord jack.verhelst@politie.antwerpen.be

 

Mobiele eenheid

Naam Graad Functie E-mailadres
Steven Lamote HINP teamleider mobiele eenheid steven.lamote@politie.antwerpen.be

 

Probatie-eenheid

Naam Graad Functie E-mailadres
Amber Guns INP medewerker probatie-eenheid amber.guns@politie.antwerpen.be
Peter Le Jeune HINP teamleider probatie-eenheid peter.lejeune@politie.antwerpen.be
Gwen Peeters INP mentor probatie-eenheid gwen.peeters@politie.antwerpen.be
Elisabeth Van Den Heuvel INP medewerker probatie-eenheid elisabeth.vandenheuvel@politie.antwerpen.be
Gerry Van Gaver INP medewerker probatie-eenheid gerry.vangaver@politie.antwerpen.be
Jana Vantilborgh INP medewerker probatie-eenheid jana.vantilborgh@politie.antwerpen.be

 

Eigen werving en andere diensten

Naam Graad Functie E-mailadres
Greet Houdevelt HINP teamleider gerechtelijke opvolging - functioneel beheer greet.houdevelt@politie.antwerpen.be
Marisa Staelens ADV dienst welzijn - korpspsycholoog marisa.staelens@politie.antwerpen.be
Lizelotte Stroeckx ASS medewerker eigen werving lizelotte.stroeckx@politie.antwerpen.be
Ellen van der Aalst ASS medewerker eigen werving ellen.vanderaalst@politie.antwerpen.be
Lies Vereycken MAS specialist rekrutering lies.vereycken@politie.antwerpen.be