5 medewerkers informatiegestuurde politiezorg | Lokale Politie Antwerpen

Current Size: 62.5%

5 medewerkers informatiegestuurde politiezorgPrintvriendelijke versie Send by email PDF version

Deze pagina is niet geoptimaliseerd voor weergave op mobiele toestellen of tablets

Werken bij Politiezone Antwerpen is werken voor de grootste politiezone van België. De afdeling informatiegestuurde politiezorg (IGPZ) verstrekt informatie over onveiligheid, leefbaarheid, criminaliteit en politiewerking in de stad en zorgt zo voor een optimale informatiedeling over het hele korps. Als medewerker IGPZ werk je achter de schermen aan een veilige stad en beleef je het echte politiewerk vanop de eerste rij.

Uiterste inschrijvingsdatum

28/10/2018

Type betrekking

contractueel

Opleidingsniveau

Bachelor

Functietitel

Consulent

Niveau

B

Functiebeschrijving

Consulent functioneel beheer bijzondere gegevensbanken

Je staat in voor de integratie van nieuwe technologieën in de werking van ons korps. Daarvoor neem je deel aan projectgroepen en sta je in contact met verschillende externe en interne partners. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het onderhouden en beheren van specifieke korpsdatabanken. Affiniteit met of ervaring in ICT is een pluspunt.

Consulent informatiebeheer basisgegevensbanken

Je staat in voor de integratie van nieuwe technologieën in de werking van ons korps. Daarvoor neem je deel aan projectgroepen en sta je in contact met verschillende externe en interne partners. Ook ben je verantwoordelijk voor het onderhouden en beheren van overkoepelende politionele basisdatabanken zoals ISLP. Affiniteit met of ervaring in ICT is een pluspunt.

Consulent informatiebeheer

Als informatiebeheerder ben jij mee verantwoordelijk voor een kwaliteitsvolle informatiedoorstroming naar onze politionele databanken. Je neemt deel aan projecten die als doel hebben bestaande informatiestromen te optimaliseren en nieuwe informatiestromen op te zetten. Verder ben je ook het aanspreekpunt voor de politiemedewerkers om hen functionele ondersteuning te bieden omtrent informatiebeheer.

Consulent juridisch medewerker kennisbeheer

De politie wordt vaak geconfronteerd met wetswijzigingen of gewijzigde richtlijnen vanuit het parket. Als juridisch medewerker ga je de impact van die wijzigingen op ons korps onderzoeken. Je treedt in overleg met verschillende interne partners (directeurs, afdelingschefs, diensthoofden …) voor de implementatie van die wijzigingen in de dagelijkse werking. Ook ga je de nieuwe bedrijfsprocessen juridisch toetsen, in samenwerking met een jurist. Een juridisch diploma of ervaring in de juridische sector is vereist. 

Jouw profiel

 • Diplomatie en communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk (overleg met interne en externe partners: de stad Antwerpen, de federale politie …).
 • Je bent een organisatietalent, kan orde brengen in de chaos en stelt prioriteiten.
 • Een flexibele ingesteldheid is belangrijk.
 • Je bent proactief, zelfredzaam en innovatief.
 • Je bent leergierig en staat open om allerlei nieuwe ICT-tools onder de knie te krijgen.
 • Opgeven staat niet in jouw woordenboek, ieder probleem zie je als een nieuwe uitdaging.
 • Je hebt een bachelordiploma op zak.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B.

Ons aanbod

 • We zetten sterk in op een goede work-lifebalance, plaats- en tijdonafhankelijk werken (Brabo-werken). Bovendien verhuizen we in 2020 naar een nieuw mastergebouw.
 • Persoonlijke ontwikkeling is voor ons belangrijk. Je krijgt training on the job en de mogelijkheid om externe opleidingen te volgen.
 • Je start als consulent medewerker IGPZ in loonschaal B1B. Bereken je loonpakket met de simulator.
 • Extra voordelen zoals competentietoelage (€ 1000 bruto), hospitalisatieverzekering, fietsvergoeding of gratis gebruik van openbaar vervoer, toegang tot het bedrijfsrestaurant, verschillende verlofstelsels …
 • We bieden een flexibele werkweek van 38 uren, 34 verlofdagen en 13 feestdagen.
 • Er zijn reële doorgroeimogelijkheden.
 • Je krijgt een contract van onbepaalde duur.
 • Je plaats van tewerkstelling is Digipolis, Generaal Armstrongweg 1, 2020 Antwerpen.

Informatie

De selectieprocedure bestaat uit een schriftelijke proef gevolgd door een gesprek. Als je slaagt voor het selectiegesprek voeren wij eerst nog een moraliteitsonderzoek en gaan we na of je gedrag wel in overeenstemming is (geweest) met onze deontologische code.

Voor meer inlichtingen over de selectieprocedure, de verloning en de extralegale voordelen kan je terecht bij HRM op het nummer 03 338 55 55 of via mail naar jobs@politie.antwerpen.be.

Voor meer inlichtingen over de functies bij IGPZ kan je mailen naar afdelingschef Debbie Geukens: debbie.geukens@politie.antwerpen.be.

Interesse?

Kom naar de infosessie van IGPZ op 16 oktober 2018. Meer info vind je in het Facebook-evenement. inschrijven kan door te mailen naar jobs@politie.antwerpen.be.

Bekijk ook zeker het artikel over werken bij IGPZ, verschenen op Jobat

Voor een geldige kandidatuur mail je volgende documenten ten laatste op zondag 28 oktober 2018 naar jobs@politie.antwerpen.be:

 • een kopie van je hoogst behaalde diploma
 • je CV en je motivatiebrief
 • een uittreksel uit het strafregister van maximum 3 maand oud (opvraagbaar bij je gemeente)